بازار آنلاین خرید و فروش عمده پوشاک، کیف و کفش

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

انتخاب‌ها

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سفـارشات

سوالات متداول

در صورتیکه سوالات شما در اینجا پاسخ داده نشده لطفا با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

تمامی فروشندگان سایت پارس ردا، از تولیدکنندگان معتبر پوشاک می باشند و فقط پس از اعتبار سنجی و عبور از فیلترهای لازم، میتوانند محصولات خود را جهت فروش عمده بر روی سامانه منتشر کنند همچنین تیم پارس ردا برای جلب اطمینان هرچه بیشتر شما مشتریان محترم تمام اقدامات لازم را به جهت ایجاد حس یک خرید فوق العاده انجام داده است و مبلغ پرداختی خریدار تا زمان که تحویل سفارش بصورت امانی نزد پارس ردا باقی خواهد ماند و پس از اعلام رضایت، مبلغ سفارش به تولیدکننده انتقال داده خواهد شد. درصورتی که اجناس خریداری شده دچار مشکل، نقص، کسری و یا هر ایراد دیگری بودند میتوانید به راحتی اجناس را عودت داده و مبلغ پرداختی خود را مجددا دریافت نمایید.

فقط تا زمانی که سفارشات شما توسط تولیدکننده تایید نشده است می‌توانید نسبت به لغو آن اقدام نمایید و در غیر اینصورت امکان هیچ تغییری وجود ندارد. برای این منظور از باید از قسمت سفارشات در صفحه کاربری، فاکتور مورد نظر را لغو نمایید. مبلغ پرداختی طی بازه زمانی ۲۴ الی ۴۸ ساعت به شماره کارت و حسابی که از آن پرداخت را انجام داده اید پس از احتساب و کسر کارمزدهای بانکی بازگردانده خواهد شد.

فقط بصورت پرداخت آنلاین از طریق درگاه های معتبر بانکی
پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

سیستم فروش در پارس ردا فقط برای خرید عمده طراحی شده و امکان خرید تکی محصول نمی باشد، بنابراین حداقل و یا حداکثر تعداد سفارشات، براساس تعداد محصول در هر بسته و حداقل امکان ثبت سفارش، متناسب با هر محصول بصورت اتوماتیک اعمال شده است و اجازه ثبت سفارش بیشتر از موجودی و یا کمتر از اعداد تعیین شده را نخواهد داد.

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:
http://itemtracking.post.ir
شماره مرسوله ۲۰ رقمی پست برای شما از طریق پیامک ارسال شده و همچنین میتوانید با مراجعه به پروفایل خود اطلاعات را دریافت کنید.

در صورتی که سفارشات، در زمان مقرر آماده ارسال و تحویل نشوند، هماهنگی و اطلاع رسانی لازم را جهت ادامه فرآیند خرید و ارسال از طرف تیم پشتیبانی پارس ردا با خریدار به عمل می‌آید.

بله. یکی از مزایای خرید از پارس ردا آن است که می‌توانید تمامی محصولات مورد نظر خود را از چندین تولیدکننده خریداری کرده تا همه آنها بصورت یکجا برای شما ارسال شوند. بدین شکل در هزینه های ارسال صرفه جویی خواهید نمود.

برای خرید و یا فروش عمده محصولات، از طریق پارس ردا همین حالا شروع کنید...

0