فرصتی جذاب برای خریداران پوشاک عمده

پارس ردا ، رونق بخش دوباره صنعت پوشاک

به دلیل گستردگی و پراکندگی تولیدکنندگان پوشاک ، برقراری ارتباط و خرید از آن ها ، بسیار مشکل و طاقت فرسا بوده و خرید پوشاک عمده نیاز به صرف زمان و هزینه زیاد داشته و معمولا منجر به خرید با قیمت بالاتر از واسطه میشود همچنین عدم امکان و مقایسه و عدم دسترسی به تنوع محصولات در بازار های سنتی یکی دیگر از مشکلات خرید پوشاک به صورت عمده است.

به دلیل ضعف اطلاع رسانی ، تبلیغات و برندینگ ، بسیاری از تولیدکنندگان فعال و با کیفیت ایرانی برای خریداران پوشاک ناشناخته هستند و به همین خاطر تنها به چند واحد تولیدی محدود شده که این امر موجب کاهش تنوع محصولات در فروشگاه میشود با توجه به این خلاء در بازار خرید و فروش پوشاک عمده کارشناسان ما ملزم به رفع آن شدند به همین جهت سامانه پارس ردا را راه اندازی نمودند.

سامانه پارس ردا به عنوان یک بازار آنلاین و مرکز ارتباطی میتواند در رفع این مشکلات و رشد این صنعت بسیار موثر باشد. اجتماع تولیدکنندگان و نمایش تمامی تولیدات پوشاک به صورت یک جا در سامانه پارس ردا این امکان را برای خریداران فراهم میسازد تا به راحتی و با کمترین قیمت ممکن جهت تامین محصولات مورد نیاز فروشگاه خود اقدام نمایند.

در چنین شرایطی خریداران عمده پوشاک میتواند بدون نیاز به تعطیلی فروشگاه ، بدون نیاز به تعطیلی فروشگاه ، صرف هزینه سفرهای درون شهری و برون شهری و جست و جوی تولیدکنندگان و همچنین بدون نیاز به پرداخت حق دلالی به واسطه ها ، اقدام به تامین کالای مورد نیاز فروشگاه خود با تنوع بالای محصولات و برندها تنها با چند کلیلک یکنند!

مزایای پارس ردا

اگر بخواهیم مزایای سامانه تخصصی خرید و فروش پوشاک عمده پارس ردا برای خریداران را نام ببریم میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

-خرید بی واسطه از تولیدکنندگان

-خرید کالا ها با قیمت کمتر و افزایش قدرت خرید

-کاهش چشمگیر هزینه های تامین کالا

-اطلاع از جدیدترین محصولات تولید شده در حوزه پوشاک

-مقایسه و یافتن بهترین محصول در کوتاهترین زمان

-تامین کالا بسیار آسان ، راحت ، با آرامش و دقت بیشتر

-اطلاع از تمامی تخفیفات و فروش های ویژه

-فرصت خرید ۲۴ ساعته در هر مکان و زمان

-بررسی نظرات خریداران قبلی

-امکان تحویل در آدرس مورد نظر

-ثبت سفارش با امکان انتخاب شرایط پرداخت

-نشان گذاری محصولات مورد علاقه

-امکان پیگیری و بررسی سفارشات

تنیجه گیری :

سامانه پارس ردا ، فرصتی است جذاب با ارزش های منحصر به فرد که برتری های قابل توجهی نسبت به بازار سنتی و قدیمی را دارا میباشد که دراین سامانه خریداران پوشاک به راحتی در هر کجای کشور میتوانند خرید عمده پوشاک مردانه ، زنانه و بچگانه خود از قسمت محصولات پوشاک پارس ردا انجام دهند.

.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست اصلی