فرصت نوین خرید و فروش پوشاک عمده

پارس ردا ، بازار آنلاین خرید و فروش عمده پوشاک

اصرار بر شیوه های سنتی بازاریابی باعث صرف هزینه های گزافی مانند استخدام ویزیتور ، چاپ کاتالوگ و بروشور و… شده است. علاوه بر این ،روش های مذکور تا حدودی کارایی خود را  در فروش پوشاک عمده از دست داده اند.
 

امروزه خریداران برای خرید بهتر ، سریع تر و راحت تر ، اطلاعات کالای مورد نظرشان را از طریق منابع اینترنتی جستجو میکنند و جذب فضاهایی می شوند که در یکجا ضمن دسترسی به اطلاعات بیشتر ، امکان مقایسه و بررسی داشته تا در نهایت خرید بهتری انجام دهند.

در حال حاضر ، خریداران عمده پوشاک خصوصا مغازه دارانی که در شهرستان های کشورمان مشغول به فعالیت هستند برای تامین کالای مورد نیاز فروشگاهشان مجبور به انجام سفرهای بین شهری با صرف هزینه و زمان بسیار زیاد هستند و یا بالجبار به بنکداران و توزیع کنندگان رجوع میکنند که این موضوع باعث افزایش قیمت تمام شده برای مصرف کننده نهایی و کاهش قدرت خرید مردم میشود.

البته با افزایش کاربران صفحات مجازی ، تا حدودی تولیدکنندگان توانسته اند فاصله خود را با مغازه داران کاهش دهند.

اما همچنان خلا یک مرجع کامل از تولیدکنندگان داخلی و محصولاتشان حس میشود تا خریدار بتواند ضمن آشنایی با برند های بیشتر ، محصولات متنوع تری را پیش روی خود ببیند تا با بررسی و مقایسه آن ها بتواند خرید راحت تر و بهتری داشته باشد.

از طرفی این موضوع که هر تولید کننده اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین محصولات خود بکند؛ شامل هزینه های بسیار بالای طراحی ، اجرا ، پشتیبانی و تبلیغات خواهد شد.

همچنین محدود بودن این فروشگاه به یک برند ، میل مشتریان را به خرید از این فروشگاه  کاهش خواهد داد زیرا همانطوری که ذکر شد یکی از مهم ترین علل محبوبیت فروشگا های آنلاین ، تنوع بالای محصولات و برند ها میباشد.

 

 

پارس ردا جبران یک خلا

تولیدکنندگان پوشاک در بازار آنلاین پارس ردا یک فروشگاه اختصاصی با تمامی امکانات لازم برای فروش عمده محصولاتشان خواهند داشت که به وسیله آن می توانند بدون محدودیت مکانی و زمانی و بدون نیاز به نیرو های فروش  و دیگر هزینه های جانبی با تمامی خریداران عمده پوشاک به طور مستقیم و بدون واسطه در ارتباط بوده و جذب سفارش نمایند.

مدیریت فروشگاه در پارس ردا از طریق یک پیشخوان (پنل) در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت و کاملا توسط وی کنترل میگردد. البته که تیم پشتیبانی پارس ردا در تمامی مراحل آماده پاسخگویی و راهنمایی خواهد بود.

پارس ردا با امکانات و طراحی منحصر به فرد خود تلاش میکند تا ضمن ایجاد یک فضای رقابتی سالم و قابل اعتماد فرصت بسیار فوق العاده ای برای معرفی برند ها و تولیدات صنعت پوشاک کشور  و عرضه پوشاک عمده به خریدارن پوشاک عمده را فراهم آورد.

پارس ردا جایی که باید باشید….

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست اصلی