سه قدم تا خرید پر سود

معرفی پارس ردا

پارس ردا را برای “شما” ایجاد کرده ایم!

حضور تولیدکنندگان پوشاک و نمایش تمامی تولیدات آنها بصورت یک جا در سامانه پارس ردا این امکان را برای شما، فروشندگان پوشاک فراهم می سازد تا به راحتی و با کمترین قیمت ممکن جهت تامین محصولات مورد نیاز فروشگاه خود اقدام نمایید.  شما می توانید به راحتی پس از جست وجو، بـررسی و مقایسه دقیق هزاران محصول از میان صدها تولیدکننده معتبر پوشاک، اجناس مورد نظر خود را از هر مکان و در هر زمـان بطور مستقیم و بدون واسطه سفارش داده و در آدرس مورد نظر تحویل بگیرند.

لیست تولیدکنندگان ثبت نام در پارس ردا
پارس ردا

ارزش های عضویت در پارس ردا

چرا خرید از پارس ردا پر سود است؟

با ما همراه باشید

همانطور که میدانید شرایط فعلی اقتصاد کشور منجر به کاهش قدرت خرید عموم مردم جامعه شده است و این موضوع باعث شده است تا بازار پوشاک ایران، روزهای سخت و دشواری را تجربه کند. بهبود شرایط موجود به تنهایی برای ما و شما ممکن نیست اما میتوانیم با چند تغییر هوشمندانه، قدم های موثری برداریم. چطور؟ با ما همراه باشید.

ثبت نام در پارس ردا

پارس ردا چه مشکلی را حل میکند؟

به دلیل گستـردگی و پراکندگی تولیدکنندگان پوشاک و ضعف تبلیغات و اطلاع رسانی، برقراری ارتباط و خرید از آنها، بسیـار مشکل و طاقت فرسا بوده و خرید عمده پوشاک نیاز به صرف زمان و هزینه زیاد می باشد که معمولا منجر به خرید با قیمت بالاتر از واسطه ها و دلالان می گردد. با استفاده از سامانه پارس ردا دیگر نیازی نیست تا برای تامین اجناس فروشگاهتان اقدام به سفر های شهری و بین شهری بکنید و یا به خرید از واسطه ها روی بیاورید. با استفاده از سایت و اپلیکیشن پارس ردا دنیایی از محصولات تولید کننده های معتبر ایرانی را در دسترس خودتان خواهید دید که می توانید با چند کلیک ساده بدون واسطه و به قیمت کارخانه خریداری کنید. اصلا مهم نیست که ساعت چند است و یا کجا هستید. پارس ردا یک نمایشگاه ۲۴ ساعته می باشد که در هر زمان و هر مکان در دسترس شماست. با این شرایط می توانید علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها و زمان، اجناس فروشگاه خود را با محصولات متنوع تر و همچنین قیمت بسیار مناسب، تهیه بفرمایید.

ثبت نام در پارس ردا

چگونه ارتباط شما با تولیدکنندگان بی واسطه است؟

پارس ردا درست همانند یک نمایشگاه مجازی است که دارای تعداد نامحدودی غرفه بوده و هر کدام از این غرفه ها متعلق به یک تولیدی بخصوص می باشد که توسط خودش مدیریت می شود. یعنی درج محصولات، قیمت گذاری، درج جزئیات محصول (جنس، سایز بندی و …) و دریافت سفارشات شما مستقیماً توسط تولیدی مذکور انجام می پذیرد و پارس ردا در هیچ یک از مراحل ذکر شده دخالتی نخواهد داشت. همچنین مشخصات کامل اعم از شماره های تماس، شماره همراه، آدرس و لوگو تولیدی ها تماماً داخل سایت قرار داده شده است و شما می توانید برای نهایی کردن سفارش خود و تعیین شرایط تسویه و مبادلات مالی و همچنین نحوه ارسال مرسولات مستقیماً با خود تولید کننده پوشاک تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

پارس ردا

چرا باید حق عضویت پرداخت کرد؟

هدف پارس ردا رشد و توسعه بازار صنعت پوشاک با ایجاد ارتباط بدون واسطه و کاهش هزینه ها است لذا هیچ گونه مبلغی به عنوان پورسانت از بابت فروش محصولات از هیچ یک از طرفین (خریدار و تولیدکننده) دریافت نمی کند و صرفا یک حق اشتراک سالیانه به عنوان هزینه عضویت در سامانه پارس ردا بابت ارائه خدمات دریافت می‏ گردد. بدین شکل تولیدات با کمترین قیمت ممکن و بدون حاشیه سود دلالی به دست شما خواهد رسید تا در نهایت بتوانید محصولات را با کمترین قیمت خریداری نمایید.

ثبت نام در پارس ردا پرداخت حق عضویت

توضیحات بیشتری لازم دارید؟

شماره همراه خود را وارد کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.