فرم درخواست همکاری (تولیدکننده)

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درخواست همکاری با سامانه پارس ردا:

 

نکات قابل توجه

شرایط فروش کالا:
فروش کالا به خریدار نهایی توسط تامین ‏کننده صورت می ‏پذیرد و پارس ردا صرفاً زیرساخت تبلیغات، معرفی و انجام فروش را فراهم می‏ نماید. لذا مسئولیت صدور فاکتور در وجه خریدار نهایی بر عهده تامین ‏کننده می ‏باشد و پارس ردا مسئولیتی در قبال آن و مسائل مربوط به آن ندارد.
بدیهی است در صورت صدور فاکتور در وجه پارس ردا و اظهار نمودن آن در گزارشات مالیاتی، مراتب مورد تائید این شرکت نبوده و همچنین این شرکت هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و مسئولیت خسارت وارده احتمالی به عهده تامین ‏کننده خواهد بود.
مفروض است که کلیه قیمتهای ارائه شده توسط تامین ‏کننده بر روی وب سایت پارس ردا، به صورت مقطوع و شامل مالیات بر ارزش افزوده بوده و تامین‏ کننده مستقیماَ مسئول ثبت و پرداخت مالیات بر ارزش افزوده کالای فروش رفته به سازمان امور مالیاتی کشور می ‏باشد.
مسئولیت دریافت وجه سفارشات از خریداران برعهده پارس ردا نمی ‏باشد.

تعهدات تامین ‏کننده:
انجام مراحل ثبت نام در سامانه، تکمیل اطلاعات و درج محصولات ظرف مدت ۲۴ ساعت بعد از تاریخ شروع قرارداد.
تحویل کالاهای مربوط به سفارشات خریداران، می بایست ظرف مدت ۳ روز کاری برای خریداران از سوی تامین‏ کننده انجام شود، در غیر اینصورت هماهنگی لازم با خریداران جهت تاریخ تحویل انجام گردد.
مسئولیت درج قیمت کالا و مشخصات آن در وب سایت پارس ردا، بر عهده تامین ‏کننده می ‏باشد.
قیمت های مندرج بر روی پارس ردا، می بایست رقابتی و بر اساس عرف سود و قیمت تمام شده در مرحله تولید باشد و در هیچ فروشگاهی کم تر از قیمت درج شده ارائه نشود.
تامین‏ کننده تضمین می نماید که تمامی کالاهای تحویلی به خریدار مطابق قوانین جمهوری اسلامی تولید شده و همچنین کالاها دارای ضمانت، سالم و مطابق توصیفات اعلام شده از نظر کیفیت، رنگ، اندازه، جنس، نحوه نگهداری و شستشو و سایر ویژگیها باشد و چنانچه در این ارتباط خسارتی به سایت پارس ردا یا خریدار نهائی وارد آید، تامین ‏کننده متعهد به جبران خواهد بود.
تامین ‏کننده اعلام می دارد که مالک کالا بوده و معارض ندارد و حقوق مالکیت صنعتی (در صورت وجود)، مالکیت معنوی و سایر حقوق قانونی و عرفی، متعلق به اوست یا حق بهره برداری از این حقوق و عرضه کالاهای مربوطه را دارد و مطابق قوانین ج.ا. ایران مجاز به فعالیت اقتصادی و تجاری می ‏باشد.
تامین‏ کننده متعهد است که در صورت اعمال هرگونه تغییر در نوع و بهای کالا، توقف تولید یا عرضه محصول، و همچنین تخفیفهای ارائه شده به سایر خریداران در اسرع وقت پارس ردا را مطلع نماید. در غیر این صورت مسئولیت کلیه خسارت های وارده به پارس ردا و خریدار نهایی، برعهده تامین ‏کننده می‏ باشد.
مسئولیت انجام تمامی امور کنترل کیفیت بر عهده تامین ‏کننده می‏ باشد و پارس ردا نسبت به انجام کنترل کیفیت کالاهای ارسالی تولیدکننده اقدام نخواهد کرد. تنها در صورت بروز هرگونه ادعا از سوی خریداران مبنی بر معیوب و یا ناقص بودن کالا و یا عدم تطابق آن با سفارش ثبت شده در سامانه ( اعم از رنگ و سایر ویژگی های کالا)، پارس ردا نسبت به بررسی موضوع اقدام خواهد نمود. بر مبنای نظر کارشناسی پارس ردا، اقدامات لازم اعم از تعویض کالا و یا عودت مبلغ سفارش به خریدار از سوی تامین‏ کننده صورت خواهد پذیرفت.
اگر کالای تحویل داده شده توسط تامین‏ کننده، معیوب یا مطابق مندرجات سفارش کالاو توصیفات آن نباشد در این شرایط، کالا به تامین‏ کننده عودت گردیده و تامین ‏کننده در ظرف یک روز کاری پس از دریافت آن، مطابق انتخاب خریدار تعویض نموده و یا کل مبلغ آن را عودت میدهد. چنانچه کالا به علت کمبود موجودی قابل تعویض نباشد، تامین ‏کننده بهای کالا را باید به خریدار پرداخت نماید.