پرداخت مبلغ سفارشات در پارس ردا

ساده، امن، آسان

پرداخت مبلغ سفارشات از طریق

امن ترین درگاه های بانکی

امکان پرداخت مبلغ سفارشات در محل

روش های پرداخت مبلغ سفارشات

مشتریان عزیز میتوانند مبلغ سفارشات را به ۳ روش زیر پرداخت نمایید:

 • پرداخت اینترنتی: با استفاده از کارت بانکی خود می توانید به راحتی مبلغ سفارشات را بصورت آنلاین پرداخت نمایید.
 • پرداخت در محل: در صورتی که امکان ارسال سفارشات شما توسط پست و یا اکسپرس پارس ردا میسر باشد، می توانید تمام مبلغ سفارش را در محل پرداخت نمایید. اطلاعات بیشتر در خصوص روش های راسال
 • پرداخت اقساطی به زودی

کاربران پارس ردا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. تمام درگاه های بانکی پارس ردا امن بوده و به شبکه شاپرک متصل می باشند.

پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود. برای پرداخت اینترنتی مبلغ سفارشات در هنگام ثبت سفارش میتوانید “پرداخت اینترنتی” را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز به اطلاعات زیر دارید:

 • شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک )
 • رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
  برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
 • CVV2 ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
 • تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

از آنجایی که در شهر های تهران و کرج سفارشات توسط اکسپرس پارس ردا ارسال میشوند لذا میتوانید مبلغ سفارشات را در محل پرداخت نمایید.

درصورتی که شما ساکن شهر های دیگر هستید و مایلید مبلغ سفارشات را در محل پرداخت نمایید، لازم است در ابتدا روش ارسال با پست را انتخاب کنید و سپس هزینه ارسال سفارشات را پرداخت کرده و در نهایت پس از دریافت کالا، مبلغ فاکتور را بصورت حضوری پرداخت نمایید.

نکته: سفارشات پرداخت در محل برای شهرستان فقط توسط پست ارسال خواهد شد و امکان ارسال با باربری در این روش وجود ندارد.

پارس ردا در راستای سایست های مشتری محور خود و کسب رضایت و اطمینان حداکثری شما عزیزان، مبلغ پرداختی شما بابت سفارشات را مستقیما به حساب تولیدکننده واریز نخواهد کرد و تا زمانی که سفارشات کاملا سالم  به دست شما برسند، به امانت نزد خود نگه داری خواهد کرد تا در صورتی بروز مشکل، مبلغ به حساب شما بازگردانده شوند. پس از اعلام رضایت شما از سفارش دریافتی، مبلغ به حساب تولیدکننده محصولات واریز خواهد شد.

 • مشتری میبایست از طریق کارتی که به نام خودش میباشد مبلغ سفارشات را پرداخت نماید.
 • در صورتی که لازم باشد مبلغ سفارشات به مشتری عودت داده شوند، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت مبدا عودت خواهد شد. 
 • در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، پارس ردا مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

از آنجا که تمامی ماموران تحویل پارس ردا دستگاه‏‏‌های کارت‌خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

فهرست اصلی