معرفی پارس ردا

سامانه پـارس ‏ردا اولین و تنها بازار آنلاین تخصصی در زمینه خریـد و فـروش عمده پوشاک می‏ باشد که در جهت توسعه و رونق صنعت پوشـاک کشور راه‏ اندازی گردیده است. لذا تحولی بـزرگ و خدمتی ارزشمند خواهد بود. این سامانه یک شبکه ارتباطی گسترده از تولیدکنندگان پوشاک و خریداران عمده ایجاد می‏ نماید.

در پـارس ردا تولیدکنندگان می توانند به راحتـی و در کوتاه ترین زمـان ممکن تولیـدات خود را به هـزاران خریدار عمده، معـرفی و جذب سفـارش نمایند. همچنین خریـداران می توانند به راحتی پس از جست وجو، بـررسی و مقایسه دقیق محصولات، از هر مکان و در هر زمـان سفارشات خود را ثبت نموده و در آدرس مورد نظر تحویل بگیرند.

پارس ردا
عمده فروشی پوشاک پارس ردا

اهداف

هدف سامانه پـارس ردا، توانمندسازی هر چه بیشتر تولیـدکننده و خریـدار است و با برقراری ارتباطات آسان، سریع و کم هزینه موجب تسهیل و رونق در معاملات بازار خرید و فروش عمـده پوشاک گردد. یقیناً نتـایجی چون؛ رشد تولیـد و فروش پوشاک داخلی، توسعه بـازار و افزایش سـودآوری برای تولیدکنندگان و خریـداران عمده را در بر خواهد داشت.

– توسـعه بازار داخلی و رشـد صنعت پوشاک کشور
– توانمنـدسازی تولیدکنندگان و فروشـگاه داران
– جایگاه سازی برنـدهای پوشاک ایرانی
– کارآفـرینی و افزایش فرصت های شـغلی
– رشـد سطح کیـفی تولیدات داخلی و رقـابت با بازار خارجی
– ورود به بـازارهای خارجی

لزوم راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی

امروزه خریداران برای خرید بهتر، سریع تر و راحت‏ تر، اطلاعات کالای مورد نظرشان را از طریق منابع اینترنتی جستجو می‏ کنند و در دنیایی که تمامی ارتباطات و فعالیت‏ها به سمت مجازی شدن می‏ روند یقیناً تمایل افراد به سمت کسب و کارهای اینترنتی زیاد می‏ شود. فروشگاه‏های اینترنتی و سرویس‏های خدماتی آنلاین، ارائه آموزش‏های مجازی، پشتیبانی از سیستم‏های مختلف و نرم افزارها همه و همه نوعی از کسب و کار اینترنتی هستند که با آن رو به رو هستیم.

آیا در چنین روزگاری نباید به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی بود؟ فقط باید بدانید که نیاز آینده بازار چیست و نسل آینده کسب و کارها به کدام سمت حرکت می‏کنند.

به طور یقین همه ما به این سمت تمایل نشان می‏ دهیم و در حوزه‏ای که فعالیت داریم می توانیم کسب و کاری راه‏ اندازی کنیم. با این رشدی که دیده می‏ شود مطمئنا روزی خواهد رسید که بازارهای سنتی به راحتی جای خود را به بازارهای اینترنتی خواهند داد. پس باید هوشمندانه در این مسیر قدم بگذاریم و شروع کنیم. شکی نیست که این امر مستلزم فراهم سازی امکانات و زمینه‏ های لازم برای اجرایی شدن می‏ باشد. جای هیچ نگرانی نیست، با پارس ردا همگام شویم خود را به روز کنیم.

اجتماع تولیدکنندگان و نمایش تمامی تولیدات پوشاک در سامانه پارس ردا این امکان را برای بوتیک داران و فروشندگان پوشاک فراهم می سازد تا به راحتی و با کمترین قیمت ممکن جهت تامین محصولات مورد نیاز فروشگاه خود اقدام نمایند.
یقیناً ایجاد یک فرآیند خرید راحت، عامل مهمی برای جذب خریدار می باشد و همچنین، خرید بدون هزینه، سریع و با قیمت کمتر، همگی میتوانید موجب افزایش فروش و سود برای تولیدکننده شوند.

جایی که باید باشید...

سامانه پارس ردا، فرصتی است جذاب با ارزشهای منحصر به فرد که برتری‏های قابل توجهی نسبت به بازار سنتی و قدیمی را دارا می‏باشد. این سامانه طوری طراحی گردیده که شما نه تنها هیچ نیازی به امکانات و دانش فنی خاصی نخواهید داشت، بلکه تمام شرایط لازم برای اجرایی کردن تکنیک‏های بازاریابی و فروش اینترنتی تولیدات خود را در اختیار دارید. یعنی می‏توان گفت موارد ذیل در سامانه پارس ردا برای شما فراهم گردیده است:

• تمام امکانات فنی و نرم افزاری لازم برای معرفی و فروش محصولات در بستر اینترنت

• تبلیغات و بازاریابی گسترده برای جذب و افزایش خریداران عمده پوشاک در داخل و خارج از کشور

• ارائه خدمات مورد نیاز تولیدکنندگان مانند عکاسی از محصولات، بسته بندی، حمل و نقل و …

• پشتیبانی فنی و آموزشهای رایگان در تمام مراحل

پس درنگ دیگر جایز نیست! همه چیز برای یک حرکت و تحول بزرگ آماده است. فراموش نکنید که دنیای تجارت بسیار بی‏رحم است. اگر نتوانیم کسب و کار خود را با قوانین تجارت همگام کنیم هیچ شکی نیست که جای خود را در عرصه رقابت به رقبا داده و ممکن است خسارات جبران ناپذیری را متحمل شویم. کم و بیش شاهد این اتفاق در بسیاری از مشاغل هستیم.

تیم اجرایی

کانون آگهی و تبلیغات طراحان انگاره هنری (دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)           مدیر مسئول و صاحب امتیاز: حسین عیسی پور