به سادگی شروع کنید

1

تکمیل فرم درخواست همکاری و عضویت در سامانه

پارس ردا

2

ثبت اطلاعات و درج محصولات از طریق پیشخوان اختصاصی

3

دریافت سفارشات از خریداران سراسر کشور

فرم درخواست همکاری

می خواهم بیشتر بدانم

پارس ردا چه مشکلی را حل میکند؟

خرده فروشان پوشاک برای خرید عمده و تامین کالاهای مورد نیاز فروشگاه شان مجبور به انجام سفرهای شهری و بین شهری با صرف هزینه و زمان بسیار زیاد هستند و به دلیل عدم ارتباط و آشنایی با تولیدکنندگان پوشاک بالجبار به واسطه ها مراجعه میکنند که این موارد همگی باعث افزایش قیمت تمام شده برای مصرف کننده نهایی و کاهش قدرت خرید مردم می شود که در نهایت اثر مخرب در بخش های تولید و فروش پوشاک خواهد داشت. لذا خلا یک مرجع کامل از تولیدکنندگان داخلی و محصولاتشان حس می شود تا خریدار بتواند ضمن آشنایی با تولیدکنندگان و برندهای بیشتر، محصولات متنوعی تری را پیش روی خود ببیند تا با بررسی و مقایسه آنها بتواند خرید راحت تر، سریع تر و کم هزینه تر داشته باشد. پارس ردا با بکارگیری از توانایی های خود و بر پایه اصول تجارت الکترونیک، بستری بسیار مناسب را برای فعالان صنعت پوشاک فراهم می نماید تا از سویی، تولیدکنندگان پوشاک بتوانند بسیاری از مشکلات خود را در بخش فروش و برندینگ رفع کنند و از سویی دیگر بوتیک داران و خرده فروشان نیز مشکلات کمتری را جهت تامین اجناس فروشگاهشان داشته باشند.

پارس ردا

هوشمندانه کار کنیم !

تصور کنید وقتی بتوانید تولیدات پوشاک خود را در سریع ترین زمان ممکن به تعداد گسترده و نامحدود از خریداران عمده سراسر کشور معرفی کنید تا آنها بتوانند به راحتی از هر کجا و در هر زمان سفارشات خود را اعلام کنند، فروش شما می‌تواند چقدر رونق بگیرد؟

امروزه خریداران برای خرید بهتر، سریعتر و راحت‏ تر، اطلاعات کالای مورد نظرشان را از طریق منابع اینترنتی جستجو می‏ کنند و جذب فضاهای می شوند که در یکجا ضمن دسترسی به اطلاعات بیشتر، امکان مقایسه و بررسی داشته تا در نهایت خرید بهتری انجام دهند. با این رشدی که دیده می شود مطمئنا روزی خواهد رسید که بازارهای سنتی به راحتی جای خود را به بازار های اینترنتی خواهند داد. پس باید تحول در کسب و کارمان را شروع کنیم و هوشمندانه در این مسیر قدم بگذاریم. پیش از آنکه دیر بشود.

 

می خواهم شروع کنم

ارزشهای عضویت در پارس ردا

پارس ردا

معرفی پارس ردا

سامانه پارس ردا یک سامانه ارتباطی نوین در صنعت پوشاک می باشد که بر پایه اصول تجارت الکترونیک طراحی شده و بستری را جهت ارتباط بدون واسطه تولیدکنندگان پوشاک با خرده فروشان سراسر کشور و فروش عمده محصولات فراهم می نماید. با استفاده از پارس ردا، شما  می توانید شعبه آنلاین دفتر فروش خود را راه اندازی کنید و در کنار دیگر همکارانتان از سراسر ایران سفارشات خرید عمده را جذب نمایید و از این طریق میزان فروش خود را به شکل قابل توجهی افزایش دهید. تولیدکنندگان پوشاک در پارس ردا، یک فروشگاه اختصاصی با تمامی امکانات لازم جهت معرفی و فروش محصولاتشان خواهند داشت که بوسیله آن می توانند بدون محدودیت زمانی و مکانی و بدون نیاز به نیروهای فروش و دیگر هزینه های جانبی با تمامی خریداران عمده (خرده فروشان) بطور مستقیم در ارتباط بوده و جذب سفارش نمایند. پارس ردا با امکانات و طراحی منحصر بفرد خود تلاش دارد تا ضمن ایجاد یک فضای رقابتی سالم و قابل اعتماد، فرصتی فوقالعاده برای معرفی برند و تولیدات صنعت پوشاک کشور را فراهم سازد.

 

می خواهم در پارس ردا عضو شوم

پارس ردا واسطه و بنکدار نیست

هدف پارس ردا توانمندسازی تولیدکنندگان پوشاک و رشد بازار این صنعت با ایجاد ارتباط بدون واسطه و کاهش هزینه ها است لذا هیچ گونه مبلغی به عنوان پورسانت از بابت فروش محصولات از هیچ کدام از طرفین (خریدار و تولیدکننده) دریافت نمی کند و صرفا یک حق اشتراک سالیانه به عنوان هزینه عضویت در سامانه پارس ردا بابت ارائه خدمات دریافت می‏گردد که متناسب با خدماتی که در این سامانه به تولیدکنندگان ارائه می شود بسیار ارزشمند است. بدین شکل تولیدات با کمترین قیمت ممکن به دست خریداران خواهد رسید و موجب رضایت آنها و افزایش تعاملات در بازار پوشاک کشور می گردد.

پلان های عضویت در پارس ردا
پارس ردا

موشن معرفی پارس ردا

توضیحات بیشتری لازم دارید؟

شماره همراه خود را وارد کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.