معرفی پارس ردا​

پارس ردا یک سیستم همکاری در فروش عمده پوشاک، کیف و کفش است که با هدف آسان سازی و رونق هرچه بیشتر معاملات بین تولید‌کنندگان و خریداران عمده ایجاد شده است. پارس ردا یک بازار آنلاین است که با فراهم ساختن امکانات لازم برای تعامل بی‌واسطه بین تولید‌کننده و خریدار عمده، امکان انجام یک معامله با کمترین قیمت و هزینه، در سریع‌ترین زمان و به راحت‌ترین شکل ممکن را برای طرفین ایجاد می‌نماید.

در پـارس ردا تولیدکنندگان می‌توانند به راحتـی و در کوتاه ترین زمـان ممکن با معرفی تولیـدات خود را به هـزاران خریدار عمده، جذب سفـارش نمایند و همچنین خریـداران می توانند به راحتی پس از جستجو، بـررسی و مقایسه دقیق محصولات، از هر مکان و در هر زمـان سفارشات خود را ثبت نموده و در آدرس مورد نظر تحویل بگیرند.

داستان پارس‌ردا

بازار آنلاین خرید و فروش عمده پوشاک، کیف و کفش

خرده فروشان یا همان مغازه‌داران برای تامین و خرید عمده کالاهای مورد نیاز فروشگاه خود مجبور به انجام سفرهای شهری و بین شهری با صرف هزینه و زمان بسیار زیاد هستند و به دلیل عدم امکان ارتباط و آشنایی با تولیدکنندگان مختلف و دستیابی به تنوع محصولات مورد نظر به اجبار به واسطه ها مراجعه میکنند که این موارد همگی باعث افزایش قیمت تمام شده و کاهش قدرت خرید مصرف کننده نهایی می‌شود که در نهایت این امر اثر مخرب در بخش های تولید و فروش پوشاک خواهد داشت.

لذا دسترسی خریدار عمده به یک مرجع کامل از تولیدکنندگان داخلی و محصولاتشان موجب می‌شود تا بتواند ضمن آشنایی با تولیدکنندگان و برندهای بیشتر، محصولات متنوعی‌تری را پیش روی خود داشته تا با بررسی و مقایسه آنها بتواند خرید راحت تر، سریع تر و کم هزینه تر داشته باشد. پارس ردا با بکارگیری از توانایی های خود و بر پایه اصول تجارت الکترونیک، بستری بسیار مناسب را فراهم می نماید تا از سویی، تولیدکنندگان پوشاک بتوانند فروش و برندینگ تولیدات خود را توسعه داده و از سویی دیگر بوتیک داران و خرده فروشان نیز با شرایط به مراتب بهتری خرید خود را انجام دهند.

هوشمندانه کار کنیم

برای ساخت فروشگاه و شروع فروش محصولاتتان از طریق پارس ردا همین حالا شروع کنید...