بازار آنلاین خرید و فروش عمده پوشاک، کیف و کفش

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

انتخاب‌ها

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سفـارشات

معرفی پارس ردا

ParsRada

پارس ردا یک سیستم همکاری در فروش عمده پوشاک، کیف و کفش است که با هدف آسان سازی، توسعه و رونق هرچه بیشتر معاملات بین تولید‌کنندگان و خریداران عمده ایجاد شده است. پارس ردا یک بازار آنلاین است که با فراهم ساختن فضایی برای برقراری ارتباطات بی‌واسطه و تعامل مستقیم بین تولید‌کننده و خریدار عمده، امکان یک معامله با کمترین قیمت و هزینه، در سریع‌ترین زمان و به راحت‌ترین شکل ممکن را برای طرفین ایجاد می‌نماید.

در پـارس ردا تولیدکنندگان می‌توانند به راحتـی و در کوتاه ترین زمـان ممکن تولیـدات خود را به هـزاران خریدار عمده، معـرفی و جذب سفـارش نمایند و همچنین خریـداران می توانند به راحتی پس از جست وجو، بـررسی و مقایسه دقیق محصولات، از هر مکان و در هر زمـان سفارشات خود را ثبت نموده و در آدرس مورد نظر تحویل بگیرند.

داستان پارس‌ردا

بازار آنلاین خرید و فروش عمده پوشاک، کیف و کفش

 

با توجه به نقش مهم اطلاع رسانی در معرفی برند و فروش تولیدات صنعت پوشاک کشور و همچنین گسترش بازار و افزایش تعاملات تولیدکنندگان و فروشندگان، سامانه آنلاین خرید و فروش عمده پوشاک بصورت تخصصی برای فعالان این صنعت راه اندازی گردیده است.

سامانه  پارس ردا به عنوان یک بازار اینترنتی (Market Place) خرید و فروش عمده پوشاک امکان تعامل کلیه تولید کنندگان و خریداران عمده (B2B) را با یکدیگر در سراسر کشور فراهم نموده است. 

 

برای ساخت فروشگاه و شروع فروش محصولاتتان از طریق پارس ردا همین حالا شروع کنید...

0