راهنمای فروش در پارس ردا​

پارس ردا یک بازارگاه فروش عمده پوشاک، کیف و کفش است که بصورت همکاری در فروش فعالیت میکند یعنی، بازاریابی و معرفی تولیدات شما به خریداران عمده داخل و خارج از کشور و تکمیل فرایند فروش ( دریافت هزینه و ارسال سفارش ) و سپس تسویه حساب با فروشنده. عضویت و ثبت محصولات در پارس ردا کاملا رایگان است و فقط در صورت فروش محصول، درصدی از فروش را دریافت میکند. در پارس ردا میتوانید در کنار روشهای سنتی، فروش عمده بصورت آنلاین را به سادگی راه اندازی کنید. 

فروش راحت و سریع تولیدات

عدم هزینه های بازایابی و تبلیغات

فروش بدون محدودیت زمان و مکان

صفحه فروشگاه اختصاصی : محصولات شما غیر از نمایش همراه با دیگر محصولات در فروشگاه اصلی سایت، در یک صفحه اختصاصی با بنر، لوگو و نام برند شما نمایش داده میشود. میتوانید از این صفحه برای معرفی و فروش محصولات به مشتریان خودتان استفاده کنید.

پنل فروش آنلاین کاملا حرفـه‌ای : تمام امکانات لازم برای درج محصول، مدیریت سفارشات، بررسی امور مالی و غیره از طزیق یک پنل کاربری اختصاصی، بصورت آنلاین در اختیار شما قرار دارد.

یک فروشگاه قدرتمند ایجاد کنید

فروش عمده آنلاین رو شروع کنید
1

عضویت و ثبت محصولات

ابتدا فرم درخواست همکاری را تکمیل و ارسال نمایید. پس بررسی قرارداد همکاری جهت تنظیم و امضاء برای شما ارسال میگردد. حال میتوانید محصولات خود را با اطلاعات کامل از طریق پنل کاریری اختصاص خود درج نمایید

2

مشاهده و پاسخ به سفارشات دریافتی

از طریق پنل کاربری می توانید سفارشات دریافتی را مشاهده و مدیریت نمایید. می توانید سفارشات را تایید، تغییر و لغو نمایید. همچنین تمام گزارشات فروش و مراحل روند سفارشات را نیز قابل مشاهده است.

3

بسته بندی و ارسال به خریدار

بعد از تایید سفارشات، محصولات را با بسته بندی مناسب به مرکز پردازش پارس ردا ارسال نمایید.

4

دریافت مبلغ فاکتور سفارش

بعد از دریافت محصولات و تایید خریدار، مبلغ فاکتور طی ۱۰ روز کاری پس از کسر حق العمکاری فروش به حساب شما واریز میگردد.

سوالات متداول​

جهت نمایش کامل اطلاعات روی گرینه مورد نظر کلیک کنید.
 • تصویر محصول میبایست دقیقا مربوط به محصول نهایی که تحویل خریدار میگردد باشد.
 • استفاده از تصاویر ژورنال و یا سایتها به هیچ عنوان تایید نمیگردد.
 • تصویر محصول میبایست بصورت عکاسی نامرئی (شبح) با پس زمینه سفید و حداقل از سه زاویه روبرو، پهلو و پشت باشد. استفادده از تصاویر شامل زوایای بیشتر، جزئیات و مدلینک محصول در تصاویر فرعی ضمن جلب رضایت و اعتماد بیشتر، به خریدار در تصمیم گیری کمک میکند.
 • پارس ردا یک سیستم همکاری در فروش است و نحوه فعالیت آن بصورت حق العمکاری بوده و فقط در ازای فروش محصول درصدی از فروش محصول را دریافت میکند. عضویت و درج محصول کاملا رایگان است.
 • فروش کالا به مشتری نهایی توسط تامین ‏کننده صورت می ‏پذیرد و پارس ردا صرفاً زیرساخت تبلیغات، معرفی و انجام فروش را فراهم می‏ نماید. لذا مسئولیت صدور فاکتور در وجه مشتری نهایی بر عهده تامین ‏کننده می ‏باشد و پارس ردا مسئولیتی در قبال آن و مسائل مربوط به آن ندارد.
 • بدیهی است در صورت صدور فاکتور در وجه پارس ردا و اظهار نمودن آن در گزارشات مالیاتی، مراتب مورد تائید این شرکت نبوده و همچنین این شرکت هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و مسئولیت خسارت وارده احتمالی به عهده تامین ‏کننده خواهد بود.
 • مفروض است که کلیه قیمتهای ارائه شده توسط تامین ‏کننده بر روی وب سایت پارس ردا، به صورت مقطوع و شامل مالیات بر ارزش افزوده بوده و تامین‏ کننده مستقیماَ مسئول ثبت و پرداخت مالیات بر ارزش افزوده کالای فروش رفته به سازمان امور مالیاتی کشور می ‏باشد.
 • انجام مراحل ثبت نام در سامانه، تکمیل اطلاعات و درج محصولات ظرف مدت 24 ساعت بعد از تاریخ شروع قرارداد.
 • تحویل کالاهای مربوط به سفارشات مشتریان، می بایست حداکثر ظرف مدت 3 روز کاری برای مشتریان از سوی تامین‏ کننده انجام شود، در غیر اینصورت هماهنگی لازم با مشتریان جهت تاریخ تحویل انجام گردد.
 • مسئولیت درج قیمت کالا و مشخصات آن در وب سایت پارس ردا، بر عهده تامین ‏کننده می ‏باشد.
 • قیمت های مندرج بر روی پارس ردا، می بایست رقابتی و بر اساس عرف سود و قیمت تمام شده باشد و در هیچ فروشگاهی کم تر از قیمت درج شده ارائه نشود.
 • تامین‏ کننده تضمین می نماید که تمامی کالاهای تحویلی به مشتری مطابق قوانین جمهوری اسلامی تولید شده و همچنین کالاها دارای ضمانت، سالم و مطابق توصیفات اعلام شده از نظر کیفیت، رنگ، اندازه، جنس، نحوه نگهداری و شستشو و سایر ویژگیها باشد و چنانچه در این ارتباط خسارتی به سایت پارس ردا یا مشتری نهائی وارد آید، تامین ‏کننده متعهد به جبران خواهد بود.
 • تامین ‏کننده اعلام می دارد که مالک کالا بوده و معارض ندارد و حقوق مالکیت صنعتی (در صورت وجود)، مالکیت معنوی و سایر حقوق قانونی و عرفی، متعلق به اوست یا حق بهره برداری از این حقوق و عرضه کالاهای مربوطه را دارد و مطابق قوانین ج.ا. ایران مجاز به فعالیت اقتصادی و تجاری می ‏باشد.
 • تامین‏ کننده متعهد است که در صورت اعمال هرگونه تغییر در نوع و بهای کالا، توقف تولید یا عرضه محصول، و همچنین تخفیفهای ارائه شده به سایر خریداران در اسرع وقت پارس ردا را مطلع نماید. در غیر این صورت مسئولیت کلیه خسارت های وارده به پارس ردا و مشتری نهایی، برعهده تامین ‏کننده می‏ باشد.
 • مسئولیت انجام تمامی امور کنترل کیفیت بر عهده تامین ‏کننده می‏ باشد و پارس ردا نسبت به انجام کنترل کیفیت کالاهای ارسالی فروشنده اقدام نخواهد کرد. تنها در صورت بروز هرگونه ادعا از سوی خریدار مبنی بر معیوب و یا ناقص بودن کالا و یا عدم تطابق آن با سفارش ثبت شده در سامانه ( اعم از رنگ و سایر ویژگی های کالا)، پارس ردا نسبت به بررسی موضوع اقدام خواهد نمود. بر مبنای نظر کارشناسی پارس ردا، اقدامات لازم اعم از تعویض کالا و یا عودت مبلغ سفارش به مشتری از سوی تامین‏ کننده صورت خواهد پذیرفت.
 • اگر کالای تحویل داده شده توسط تامین‏ کننده، معیوب یا مطابق مندرجات سفارش کالاو توصیفات آن نباشد در این شرایط، کالا به تامین‏ کننده عودت گردیده و تامین ‏کننده در ظرف یک روز کاری پس از دریافت آن، مطابق انتخاب مشتری تعویض نموده و یا کل مبلغ آن را عودت میدهد. چنانچه کالا به علت کمبود موجودی قابل تعویض نباشد، تامین ‏کننده بهای کالا را باید به مشتری پرداخت نماید.

هنوز سوالات بیشتری دارید؟ با ما تماس بگیرید.

واحد پشتیبانی آماده ارائه هرگونه راهنمایی و آموزش های لازم جهت تکمیل پروفایل و استفاده از سامانه در ساعات اداری می باشد. در صورت نیاز با تکمیل فرم همکاری درخواست خود را اعلام نموده و یا از طریق تماس تلفنی با شماره ۶۶۵22678 (۰۲۱) برای دریافت راهنمایی مبادرت فرمایید.